top of page
pow1.jpg

Merhaba sevgili varlıklar, 

 

Biliyoruz bazen kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Fakat bu doğru değil. Rehberlerinizi özellikle seçtiğiniz yaşam planına eşlik etmesi için sizler atadınız. Böylece size her fırsatta yalnız olmadığınızı hatırlatsınlar diye. Yardım için sorduğunuz her zaman size bir şekilde yol gösterirler. 

butterfly-cocoon-580x358.jpeg

Merhaba muhteşem varlıklar, 

 

Sizler hiç bir şey kaybetmezsiniz. Sizler için kayıp diye bir kavram gerçek değildir. Kapsayıcı olduğunuz sürece ve kapsayıcı olmakta genişlediğiniz, farkındalığınızın artmasına izin verdiğiniz sürece kayıp yaşamazsınız. 

mirror.png

Sevgili varlıklar 

Sizlerle kurduğumuz bu iletişim yolu iki yönlü işler. Sadece bizden size bir akış olduğunu düşünmeyin, sizlerden bize bir akış da aynı anda gerçekleşmektedir. Bu sayede bizler sizin aydınlanmayı isteyen yönlerinizi görür ve özellikle bilgiyi alabileceğiniz şekilde size aktarmaya özen gösteririz. Almaya hazır olunmayan hiçbir bilgi bizden size akmaz. Bu kurduğumuz etkileşime izin verdiğiniz  için size çok teşekkür ediyoruz.

world.jpg

Sevgili dostlarımız,

 

Sizlere ‘’her şey yolunda’’, ‘’her şey güzel’’, ‘’daha da güzel olacak’’ demeyeceğiz. Çünkü, bu bütünüyle sizin sorumluluğunuzda. Sizlere hatırlatmak istediğimiz şey; ne kadar güçlü varlıklar olduğunuz. Çok güçlü ve yaratıcı varlıklarsınız.

bottom of page