top of page
world.jpg

Sevgili dostlarımız,

 

Sizlere ‘’her şey yolunda’’, ‘’her şey güzel’’, ‘’daha da güzel olacak’’ demeyeceğiz. Çünkü, bu bütünüyle sizin sorumluluğunuzda. Sizlere hatırlatmak istediğimiz şey; ne kadar güçlü varlıklar olduğunuz. Çok güçlü ve yaratıcı varlıklarsınız.

 

Sizin evreninizde, siz ne söylerseniz o olur. Acı, ölüm, hastalık, şifalanmak, değişim, dönüşüm, mutluluk, denge, huzur… bunların hepsine kendi yaşamınız için siz karar verirsiniz. Bunlar başkasının ya da dış koşulların etkisiyle değil, sizin özgür iradenizle yaptığınız seçimlerin ortaya çıkardığı deneyimlerdir.

 

Daha önceki paylaşımımızda, etrafınızdaki olayların sizde neler ortaya çıkardığına dikkatinizi getirmenizi tavsiye etmiştik. İşte size büyük bir fırsat. Kendi negatif inanç kalıplarınızı fark edip büyük bir temizlik yapabilirsiniz. Etrafınızdaki bütün insanlar panik ve korku içinde başka şeyler söyleseler bile, bu temizlik kararını aldığınızda ve içe baktığınızda çok hızlandırılmış bir arınma süreci zamanın sizi desteklemesi ile gerçekleşebilir. 

 

Tedirgin edici senaryoları ve gücünüzü azaltan bakış açılarını önce sadece gözlemleyin, nötr olarak gelip geçen düşünce dalgaları gibi görün, sonrasında sizi doğal varoluş titreşiminize daha uyumlu hissettiren pozitif inanç kalıplarıyla değiştirin ve bu vibrasyonu dünyanın olmasını istediğiniz gelecek alanına projekte edin. Böylece, yeryüzünün bu değişim zamanında yeni ve titreşimi yüksek bilinçlilik ile var olabileceği alternatif varyasyonuna geçiş yapmasını kolaylaştıran bir katkınız olmuş olur. 

 

Geçmiş kalıpların bu işinize yaramayan kısmını bırakın, olmasını istediğiniz geleceğin pozitif ve destekleyici alanına adım atın. Bu alanın size hissettirdiği yönde seçimler yaparsanız, bilin ki güvendesiniz. Lütfen her karşılaştığınız olayı gölgede kalmış taraflarınızı keşfetmek ve ışığa dönüştürmek için bir fırsat olarak görün. Daha büyük bir ‘’siz’’ ortaya çıkmasına katkısı olacak bir fırsattır bunlar. 

 

Hiçbir durumda karanlık ve korku içinde kaybolmayı seçmenize gerek yok. Aydınlanın, neşelenin. Yeryüzünün sizin neşe frekansınıza ihtiyacı var. Yeryüzü sizlersiniz. Onu görmeyi istediğiniz varoluş titreşimi olun. Kendi doğal titreşiminiz yaşama en büyük katkınızın olduğu ve en büyük güven ve bağlantılı oluşunuzu yeniden hatırladığınız titreşimdir. Merkezlenin, genişleyin ve en az fiziksel bedeninizin temizliğine önem verdiğiniz kadar duygusal bedeninize de ilginizi getirin. 

 

Sizleri sevgiyle selamlıyoruz.

Rehberlerimden Mesajlar

20 Mart 2020

Kanallık eden, Çiğdem Uysal

soft-light-pink-rose-johanna-hurmerinta.

Merkezlenme, Genişleme, Negatif İnanç Kalıplarını Dönüştürme ve Duygusal Beden Şifalanması için hazırlanmış Meditasyonlara mp3 ses kayıdı formatında talep ederek sahip olabilirsiniz.

Katkısı Bol Olsun.

bottom of page