top of page
09a4d8a9aaebaf888e310ddbdb5e0b448df6404a

Sezgisel Yazarlık Nedir?

Farkındalık ve Bilinçliliğin Dile Gelişi

Bütün bir yaşama nasıl sınırsız ve sonsuz bir alandan bakabileceğinizde ve kimseye benzemeyen  algılama kabiliyetinizle gördüklerinizi yine size özel olan aktarım yeteneğinizle birleştirmenizde size mistik bir alan açmak ve bu alanı birlikte güçlendirip yapılandırmak en baştaki hedefimiz.

Size Neler Kazandırır?

Terapi Olarak Sezgisel Yazarlık Araçları,

Yargısız Gözlem Kabiliyeti,

Enerjiyi İzlemekte ve Algılamakta Ustalık,

Birlik Alanından Yaratım Yapabilmenin Teknikleri

Hayal Edebileceğinizden Daha Fazlası

Yargısız Gözlem Kabiliyetinin 

Önemi Üzerine

Blog-Home-Image-685x451.jpg

  Gerçekte bir şeylerin hakikatini ona yargısız bir gözlem kabiliyeti ile bakamadan bilemiyoruz.

  Gözlemci olmayı geliştirmek ve uygulamalar yaparak her görünenin, her olayın özünü keşfetmek ve bunu kelimelere kolayca dökebilmek Sezgisel Yazar’ın en başta gelen özelliklerinden biridir.

  Zihninizde sürekli dönüp duran hikayelerin ve senaryoların yorucu alanından çıkıp gözlemci konumundan bu olaylara ve içinde rol alan kişilere bakabilseydiniz ve onlarla ilgili hiçbir bakış açınız, müdehaleniz olmadan oldukları gibi olanları izleyebilseydiniz, her defasında, tekrar ve tekrar o olayların ve kişilerin etkisinde kalmaktan kolaylıkla özgürleşebilirdiniz.

  Bu özgürleşme ile evrende her şeyin muazzam bir şekilde bir araya gelişini ve bütün bunların içindeki mucizevi bilinçliliği de gözlemleyebilirdiniz. Bir kere gerçeği gördüğünüzde ve özgürleştiğinizde onunla ilgili yazmak ve diğer başkalarına da özgürleşme alanında katkı olmak muhteşem keyifli bir süreç haline gelebilir.

  Bu süreçte sizi limitli bir varlık olarak her şeyin etkisinde olmaktan çekip çıkarıyoruz ve limitsiz bir alana geçip yargısızca hakikati izlemenize ve deneyimlerinizden katkı alarak ifadeye geçirmenizde kolaylık sağlıyoruz.

  Siz henüz farkında bile olmadığınız neleri biliyorsunuz?

  Ya sonsuz bilgeliğinize kolaylıkla erişiminiz olabilseydi, bu hem sizin yaşamınızı hem de etrafınızdaki kişilerin yaşamını nasıl dönüştürürdü?

  Ne kadar çabuk bir bakış açısının ya da bir realitenin etkisine girdiğinizi hiç fark ettiniz mi?

  Zihnimizde onunla uyumlanacak bir anlam ya da bakış açısı algıladığımız her seferinde bu ister istemez gerçekleşiverir.

  Enerjiyi izlemek ve izlemeyi geliştirmek, kendi işlevsel realitenizi kolaylıkla yaratmanıza ve ona katkısı olmayan her şeyi hemen algılayıp özgürleşmenize büyük yardımda bulunur.

  Her şey enerjidir. Düşünceler, duygular, realiteler, fiziksel formda olan her şeyin enerjisi vardır. 5 duyunun (görme, işitme, dokunma, tatma, koklama) ötesinde gözlemlendiğinde, bu muazzam ölçüde farkındalığı arttırır ve size yaratıcı açıdan bakabilmenin ve gözlemlerken aslında gözlemlediğiniz şeyin oluşumuna yaratıcı bir etkiniz olduğunun bilinçliliğini geliştirir. Bu kazanım giderek büyüdüğünde bütün realitenizi baştan sona yeniden yaratabilir ve bu hediyeyi bütün dünyayla paylaşarak onlara da katkıda bulunabilirsiniz.

  Bu süreçte size kazandırmayı önemsediğimiz şey işte tam da budur. Kendi işlevsel realitenizi yaratmanıza yardımcı olmak ve onu güçlendirmeniz için size araçlar sunmak. Siz bunu gerçekleştirdikçe, oradan öğrendiklerinizle eserler meydana getirebilir ve bu dönüşümü dünyayla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

  Yaşamınız gerçekte nasıl olsun isterdiniz? Ya buna erişim şimdi her zamankinden daha kolaysa?

Enerjiyi

İzlemekte

&

Algılamakta Ustalaşmak

Buddha-face-with-lotus-flower-HD-wallpap

Yaratıcılığın

Öğeleri

iStock_000048963352Large.jpg
  1. Neyi yaratmayı istediğini bilmek: Sizin için işlevsel olan seçimler neler?

  2. Evreni davet etmek: Birlikte yaratım.

  3. Sürdürülebilirlik: Süreçte ilerlemeye ve gelişmeye gönüllü müsünüz?

  Çoğu zaman istemediğimiz şeyler üzerine paragraflarca konuşuyoruz, kendimize “Her şey mümkün olsaydı, burada gerçekte neyin olmasını isterdim?” diye bir kere bile sormadan. Bu sizce de kendimize ve yaratıcı kapasitemize büyük haksızlık etmek değil mi?!

  Kelimelerin ve onlara yüklediğimiz enerjinin yaşamımızı yaratmakta büyük ama çok büyük önemi ve katkısı var. Bu katkı dezavantaja çevrilmemeli. Ne yazık ki bu gerçeğin farkında bile olmadan yaşamını sürdüren ve ıstırap çeken çok insan var. Oysa ki kelimeleri ve onları kullanış şeklimizi değiştirerek yaşamımıza mucizeler katmak ve sürekli limitsiz bir alandan işlev yapmak mümkün.

  Tek yapmamız gereken daha farkında olmak ve farkındalıkla yaratmak istediğimiz gerçeklik için devamlılık halinde olmak. Sürdürülebilir ve işlevsel bir realite yaratmak için her gün bu yönde adımlar atmamız gerekir.  İşte yaşamın en büyük macerası ve en cesaret gerektiren yolculuk bilinçlilikte hep daha ötesine geçmeye gönüllü oluşumuzdur.

Evren bizi sürekli bolluk ve bereketle destekler fakat bizler eğer alıcı konumunda değil de bariyer koyan ve sınırlayan bir yapıdaysak bize gerçekten ulaşamaz. Hiç birimiz asla yalnız değiliz. Kendimizi yargısal süreçler içine hapsetmediğimiz ve izin verişte olmayı öğrenip geliştirdiğimiz sürece, evren, yaşam, sonsuz bilinç okyanusu bizlere her an yetişir. Gerçekte biz ondan ayrı değiliz. Fakat bu gerçeğe uyanış süreç gerektirir.

  Yaratmak istediğiniz her ne olursa olsun eğer onu yaratmakta kararlı olursanız başarıya ulaşabilirsiniz. İstediğiniz şeyin tersine hareket ederek, bir isteyip bir vazgeçmek sizi hiçbir yere ulaştıramaz. O doğrultuda seçmeye devam etmek içten gelen bir disiplin ve gönüllülük gerektirir. Her gün bir adım daha atmanız gerekir. Adım atarsınız ve izlersiniz, adımınızla birlikte nelerin ortaya çıkıyor olduğunu gözlemlersiniz ve evrenin arkanızda olup olmadığının mesajlarına algınızı açarsınız. Evren sizinle sürekli iletişim kurar. Bir çok yolla size sinyaller gönderir. Böylece bilirsiniz, yaratımınız nasıl gidiyor; nerdeydiniz; nereye doğru ilerliyorsunuz ve kaynaklarınız neler?  

Uygulama Süreci

Bu süreç boyunca sizi gerçeğinizden, potansiyellerinizden, kaynaklarınızdan ve en önemlisi birlik alanından alıkoyan bütün sınırların ötesine geçip, her şeye daha bütünsel bir perspektiften bakabileceğiniz bir yerden deneyimlerinizi dile getirmenizde, bir çok yöntem ve araçlarla kolaylaştırıcı oluyoruz.

 

Sezgisel Yazarlık süreci size özel bir süreçtir. Seanslar 12 hafta boyunca her hafta 1.5 saatlik seanslar halinde e-mail adresinize gönderilir. İçerik ile ilgili aşağıdakilere bir göz atın. Sonra gelin birlikte keşfedelim ve yaratalım.

Derinleşme

İlk Ay

Sezgisel Yazarlığa Giriş

Olanı Olduğu gibi Görebilme

Uygulamaları

Mevcudiyet & Genişleme Egzersizleri

Negatif Çekirdek İnançları Temizleme

İçsel Çocuğun Şifalanması

&

Yazı Uygulamaları

Keşif

İkinci Ay

Kuantum Düşünme Teknikleri ve

Araçları ile Yazma Uygulamaları

Yaratıcı Yanınızın Keşfi ve Güçlenmesi için Farkındalık Çalışmaları 

Yazıya Aktarmada Akış Kazanmak

Yaratım

Üçüncü Ay

İlişkileri Şifalandırma Meditasyonları

İçsel Rehberliği Duyma ve Rehberlerinizle Bağlantı 

Meditasyonları

Duyuların Durulaşması ve Yazıya Aktarmakta Ustalaşma Üzerine Uygulamalar

Ücretsiz ilk hafta seansı için talepte bulunabilirsiniz!

Thanks! Message sent.

bottom of page