Meditasyon gerçekliğinizin derinlerine doğru ilerlemektir. Meditasyon ruhsal yolu ne olursa olsun herkes içindir. Daha iyi bir yaşamı yaratmanın en etkili ve pratik yoludur. 

 

Meditasyon dikkatinizi içinize getirme pratiği ve zihninize dinginlik içinde rahatlama izni vermektir. Meditasyon sayesinde çevredeki kalabalık akışlardan dikkatinizi geri çekip bilincinizi merkeze getirirsiniz. Bu size daha büyük bir içsel huzur ve yaşamınızda güvenilir bir içsel rehberlik alanı sunar. 

   

Meditasyon günlük yaşantınız ile gerçek öz varlığınız arasında bir köprü oluşturma bilimidir. Bütün bu olanla bir olmayı deneyimlemek ve ayrı olduğumuz hissini terk etmektir. Şu anda mevcut olmanın muazzam alan hissini deneyimleyerek güçlenmektir. 

 

Meditasyon pratik etmektik, çünkü meditasyonda pratik ederek gelişirsiniz. Ne kadar sık ve çok pratik ederseniz o kadar iyiye gider. İçsel kasları geliştirmek için bir egzersizdir. Meditasyon kendi içsel özünüzü, yaratıcı tarafınızı dinlemek; derin içsel bir dinleyiştir. 

 

Yaratıcı Meditasyon

Enerjiyi, olmasını ve gerçekleşmesini istediklerimiz doğrultusunda yönlendirmek üzere tasarlanmış içinde yaratım araçları ve teknikleri olan meditasyonlardır.

Online gerçekleştirdiğimiz Meditasyonlara Neşeyle bekleriz.

Sevgiler

Meditasyon Lideri, Çiğdem Uysal

Düzenlenen Meditasyonlar'a katılım ve haberdar olmak için email listesine kayıt olun. Teşekkürler.